тел./ факс 0332 78 70 81

тел. 050 403 02 30

Подивитись на карті

Технології

Технологія виготовлення бруківки розпочинається з ретельного пересівання та промивання піску та гранітного щебеню. Очищені матеріали засипаються у спеціальні сектори,звідки подаються до бетонного заводу. Там вони перемішуються з іншими високоякісними компонентами, такими як вода, цемент, пластифікуючи добавки,барвники.

Таким чином отримується два види напівсухого бетону (для верхнього і нижнього шарів тротуарної плитки). Даний розчин транспортується у бункери вібропресу. Виробнича лінія забезпечує автоматизоване, досконале та точне дозування сировини та визначення вологості бетону. У вібропресі бетонна суміш подається у спеціальні форми, в яких відбувається вібраційне ущільнення. Сформовані вироби на технологічних металевих блатах штабелюються для подальшого дозрівання в сушильній камері.

Коли фігурні елементи досягають 80% твердості проводиться ручна перевірка їх якості. Лише після цього бруківка подається на спеціальну автоматизовану лінію пакування, де складається певна кількість рядів на дерев’яний піддон. Потім сформований піддон з продукцією транспортується на склад, де автонавантажувачем розподіляється в ряди. Продукція готова до відвантаження клієнтам.