тел./ факс 0332 78 70 81

тел. 050 403 02 30

Подивитись на карті

Зведення стін

Стабільність конструкції стіни і газонів отримується без необхідності з'єднання окремих елементів розчином, а всього лише шляхом наповнення їх землею.

- під перший шар газонів використовувати морозостійкий бетонний фундамент, що гарантує стабільність стіни;

- на фундаменті установити перший шар газонів. В разі будування стіни, що підтримує схил, елементи установити так, щоб на вищому шарі можна було вирівняти рівень.

- установити горизонтально наступний шар газонів так, щоб газон у вищому шарі лежав частково на двох газонах нижчого шару. Для стіни, що підтримує схил наступні шари елементів мають бути частково переміщені у напрямі схилу.

- дві останні дії повторювати до моменту отримання потрібної ви- соти.

 

Перед початком будови стіни з КОЛОТОГО ФАСАДУ слід відповідно підготувати фасад, щоб отримати декоративний ефект:

- прилад у формі клину прикласти в місце підколу, що знаходиться на поверхні Колотого Фасаду і, ударяючи по ньому зверху відколоти елемент; виконання цієї дії полегшує підпирання Фасаду знизу на його кінцях;

- підготовити морозостійкий фундамент, що гарантує стабільність стіни; - відколені елементи укладати, з'єднуючи їх морозостійким розчином;

- переламуючи окремі елементи у відповідному місці можна отримати різну товщину стіни.

 

КИТАЙСЬКА СТІНА подібно як Колотий Фасад, після перелому дає декоративну поверхню, що надає стінкам ефектний вигляд. Її будова завдяки виступам не вимагає застосування розчину, є швидка і легка.

- відколоти елементи Китайської Стіни відповідно до ідеї, представленої на малюнку.

- підготовити стабільний і морозостійкий фундамент;

- укладати наступні шари відколених елементів поперемінно насухо. Регулярне або поперемінне розставляння виступів стіни дає можливість легкого нахилу (підтримки схилів і насипів) або утримання вертикалі.
В одному з базових елементів блоки без виступів можуть утворити естетичне прикриття всієї стіни.