тел./ факс 0332 78 70 81

тел. 050 403 02 30

Подивитись на карті

Укладання Flo Decor

Елементи Flo Decor слід укладати згідно з представленою черговістю:

- підготовити морозостійкий фундамент разом із зануреними арматурними стержнями в місцях розставляння стовпчиків. Слід звернути увагу на те, щоб арматура була прокладена до прикриття. Верхню частину фундаменту вирівняти і надати рівень, (мал. 1.)

- перший шар елементів, при використанні цементного розчину, установити горизонтально. При опорній стіні у поперечному напрямку рекомендуємо легкий нахил по відношенню до території. Окремі елементи у повздовжньому напрямку не повинні бути укладені вільно, (мал. 2.)

- наступні шари укладати поперемінно. Малі різниці висоти вирівнювати клинами в процесі монтажу. Після отвердіння наповнюючого бетону, клини можна зняти. У разі потреби стовпчики можна забудовувати вище і використовувати для кріплення дерев'яних або металевих прольотів, (мал. 3, 4)

- вільні простори наповнити морозостійким бетоном з легко пластичною консистенцію.

- в разі низьких вільно стоячих конструкцій (до 4 шарів) наповнити тільки стовпчики.

- в разі вищих конструкцій, опорних і заглушаючих стін, вільні простори наповнити повністю. Кінцевий шар забетонувати до висоти 2/3 фасонного елементу. Після отвердіння наповнити бетоном до бордюру і установити прикриваючи фасонний елемент, (мал. 5.) за бажанням розмістити декоративні горщики. (мал. 6.).