тел./ факс 0332 78 70 81

тел. 050 403 02 30

Подивитись на карті

Інформація про компанію

 

Враховуючи власний досвід та досвід попередніх партнерів в Україні та Польщі, вже понад десять років ми працюємо в галузі виробництва бруківки та бетонної галантереї.

 

ТзОВ «УА БРУК» створено у 2009 році. завдяки тісній співпраці з Фірмою «ЯДАР» (Польща), що здійснює аналогічну виробничо-будівельну діяльність. Постійні вдосконалення технології виробництва; використання якісних сертифікованих матеріалів, таких як : митий пісок, гранітний щебінь, цемент, пластифікуючі компоненти та барвники провідних світових виробників; вивчення ринку збуту; пошук нових форм та ідей; вивчення та врахування смаків та уподобань клієнтів дозволяють нам презентувати продукцію високого рівня.

 

Вся продукція нашої фірми відповідає вимогам Державної Системи Сертифікації України, про що свідчать відповідні сертифікати якості.

 

Унікальність нашої продукції полягає у її фізико-механічних властивостях. Продукція виготовляється на сучасному європейському обладнанні з комп’ютерним управлінням шляхом вібрації з наступним сухим пресуванням під великим тиском на металевих блатах. Ця технологія виробництва значно підвищує стійкість до впливу кліматичних та механічних факторів.

 

Наше підприємство постійно відвідують фахівці з Польщі. Вони навчають працівників, слідкують за виготовленням та якістю продукції, впроваджують нові технології та технічні рішення. Також проводяться дослідження у лабораторіях Фірми «ЯДАР» (Польща) на відповідність товарів до європейських стандартів.

 

Сьогодні ТзОВ «УА БРУК» на стадії розвитку. За допомогою кваліфікованих персоналу та мудрого керівництва збагачується продуктовий портфель, удосконалюється якість продукції, збільшується кількість клієнтів та партнерів. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня обслуговування, забезпечення швидкого та зручного здійснення замовлення і отримання покупцями готової продукції.

 

Наш колектив цінує і поважає кожного клієнта. Сподіваємось, що використовуючи продукцію ТзОВ «УА БРУК» Ви завжди будете задоволені результатом.